Váš názor

Vaše názory:

14.3.2023
Jméno: Eva
Příjmení: Sedláčková
E-mail: e.sedlackova@volny.cz
Názor: Děkuji za přání k narozeninám, potěšilo.

1.4. 2020
Jméno: Jana
Příjmení: Kortusová
E-mail: starostka@stribrna.cz
Názor: Vážená paní Sádlíková,
na stránkách Vodohospodářské společnosti s.r.o. (\“VOSS\“), s kterou máte uzavřenou smlouvu na dodávku vody, je kontakt na hlášení poruch. Kdo na VOSS zavolal, byl informován i s omluvou a vysvětlením. VOSS po zjištění poruchy se jako provozovatel sama řádně obrátila na naší obec a informovala o rozsahu poruchy. Jak už jsem psala v následně vydaném informativním letáčku, který všichni obyvatelé dostali do schránek – některé části obce tuto poruchu nezaznamenaly. Jestli máte důvody řešit kompenzaci Vám vzniklých škod, musíte se tedy obrátit na VOSS, se kterou máte smluvní vztah a řešit náhradu po vlastní ose. Obec Stříbrná žádnou újmu nezaznamenala, škoda na obecním majetku nevznikla, proto o kompenzaci z hlediska samosprávy nežádáme.
K místnímu rozhlasu – Vaši námitku jsem řešila s Vaším manželem po telefonu v neděli o Velikonocích. Rozhlasem nemusí znít pouze nařízení – písnička se pouštěla jednou za den pro dobrou náladu všech obyvatel obce. Vám jsem tím náladu zkazila a mrzí mě to. Ale spousty občanů ten úsměv na tvářích mělo a to mě těší.
Krásné jarní dny i Vám.
S pozdravem Jana Kortusová

11.4. 2020
Jméno: Monika
Příjmení: Sádlíková
E-mail: moniqueejardin@gmail.com
Názor: Hezké odpoledne. Prosím, chtěla bych se jen zeptat – omluvil se někdo z VOSS za tu chemickou vodu, co jsme tady několik dní od 13.3.2020 pili a myli se v ní? Nebo řeší se třeba nějak kompenzace za to, že ta voda se nedala několik dní užívat? Psal někdo na poskytovatele? Děkuji za zpětnou vazbu.
A další záležitost, která mě zaujala, je, že ačkoliv jsem k mé nemalé radosti nezažila 50. léta minulého století…komunistickou éru…dohnala mě ve formě vyhrávání v amplionech obce. Nevím, jestli jste si toho všimli, že dnes již máme doma rádio a televizi… a někteří jedinci dokonce i HI-FI 😉 …na rozdíl od těch 50. let minulého století. Kvalita zvuku v amplionu je tak nevalná, že rve uši. Kdybych mohla požádat, užívejte místní rozhlas s rozvahou a rozumem a to v nezbytných situacích. To, že jsou Vánoce nebo Velikonoce tak nějak všichni víme. Není třeba to hlásit celý víkend několikrát denně. Ale určitě bych třeba spíš přivítala informaci, že mi teče z kohoutku voda se savem, než se napiji. Přimlouvala bych se opět za klidnou obec. Děkuji za pochopení. S přáním pěkných jarních dní, Monika Sádlíková

18. 3. 2020
Jméno: Eva
Příjmení: Jeslínková
E-mail: eva.jeslinkova@volny.cz
Názor: Dobrý den. Dnes se u nás zastavilo děvče – nebo mladá paní a přinesla nám roušku s tím, že je skupinka místních šije. Zároveň se zeptala zda něco nepotřebujeme – např. nakoupit. Poděkovala jsem, že nic nepotřebujeme a případný nákup, že obstará syn.
Musím napsat, že to bylo velmi milé překvapení a tak chci ještě veřejně poděkovat aby ve vsi věděli jak tu máme prima sousedy. Jen se musím ještě omluvit, že jsem nepoznala o koho šlo, protože nejen že špatně vidím, ale ještě k tomu si velmi špatně pamatuji lidi. Takže ještě jednou moc děkuji za to, že si na nás někdo vzpomenul.

13. 2. 2020
Jméno: Jan
Příjmení: Jeslínek
E-mail: eva.jeslinkova@volny.cz
Názor: Děkuji za přání a dárek k narozeninám. Bylo to milé.

7. 1. 2020
Jméno: Karel
Příjmení: Karlík
E-mail:
Názor: Děkuji OÚ Stříbrná za blahopřání k narozeninám.

30. 8. 2019
Jméno: Bohumil
Příjmení: Svoboda
E-mail: bohous.svoboda@volny.cz
Názor: Dobrý den, chci poděkovat OÚ Stříbrná za blahopřání k mým narozeninám. Nečekané a milé překvapení.

9. 4. 2019
Jméno: Jana
Příjmení: Kortusová
E-mail: starostka@stribrna.cz
Názor: Dobrý den, na pěti místech po obci jsou kontejnery na tříděný odpad, které se každý týden postupně vyvážejí. Velké objemové kontejnery jsou složeny u Jitřenky, které se dnes (po týdnu)také vyvážely. Nevím přesně co máte za odpad. V Kraslicích je každý den otevřený sběrný dvůr.
S přátelským pozdravem J.Kortusová

8. 4. 2019
Jméno: Diana
Příjmení: Čumová
E-mail: diana.cumova@centrum.cz
Názor: Kam s odpadem, když nejsou vyvezeny kontejnery?

15. 3. 2019
Jméno: Jana
Příjmení: Kortusová
E-mail: starostka@stribrna.cz
Názor: Dobrý den, Vaší gratulaci a pozdrav paní Mgr.Vojtěchové rádi předáme.
S pozdravem J.Kortusová

15. 3. 2019
Jméno: Radek
Příjmení: Čopák
E-mail: radek.copak@yahoo.com
Názor: Dobrý den,
teprve nedávno jsem se dozvěděl, že osobností roku Vaší obce, pro rok 2018, byla zvolena paní Hana Vojtěchová. Velmi mě tato zpráva potěšila. Před 32 lety byla i moji učitelkou a vzpomínám na ni jako na skvělou pedagožku, kterou jsme jako žáci milovali. Rád bych jí, i když poněkud opožděně, prostřednictvím Vašeho messengeru pogratuloval a popřál mnoho dalších úspěšných let v pracovním, ale i osobním životě. Učinil bych tak dříve, ale v Čechách již dlouhá léta nežiji. Je obdivuhodné, že tato dáma je stále aktivní učitelkou. Sám jsem se stal učitelem, učím češtinu ve Velké Británii a vím, jak je tato práce náročná.
Byl bych Vám velmi vděčný, pokud byste mohli paní Mgr. Vojtěchové moji gratulaci a přání všeho dobrého tlumočit. Děkuji Vám.
S přátelským pozdravem
Radek Čopák